Merkure, Tetor 07, 2015

Oferta turistike, Shen Valentini dhe Festat e Marsit, Paketa Turistike ne, Selanik, Sofje, Paris, Barcelone, Prage, Rome, Vjene, Vendet Skandinave. Turet e Pranveres  2015.

image image image image
Ekskursion ne Paris, 22-25 Tetor 2015 Fluturim DIREKT Tirane-Paris-Tirane, ekskursione me autobuz. Paris, 3 Nete/4 Dite, Cmimi 399 Eur Datat. 22 - 25 Tetor, 3 Nete/4 Dite Nisja nga Tirana ora: 10.45. Kthimi nga Parisi ora: 16.30 Ekskursione me autobuz dhe kembe, shetitje me anije, shopping etj.
Udhetim Turistik ne Barcelone 28Nentor-1 Dhjetor 2015 BARCELONE Data 28 Nentor - 1Dhjetor, 3 Nete/4 Dite Cmimi: 549 469 Eur Fluturim me Avion, Hotel ne qender, Ekskursione ne Barcelone me autobuz dhe guide.
Moske - Shen Petersburg, 25-29 Shtator 2015 me Avion Datat: 25-29 Shtator
4 Nete/5Dite. Cmimi: 799 779 euro Fluturim me avion Tirane-Moske-TiraneMoske - St.Petersburg: Trenin e Nates Grand Express, Kateg. ISt.Petersburg-Moske: Treni i shpejte SAPSAN (3,5 ore)
Udhetim ne 3 Kryeqytetet e Skandinavise - Shtator 2015 Vizite ne 3 Kryeqytet e Skandinavise: Stockholm - Oslo - Kopenhagen. Datat: 18-22 Shtator 2015. Cmimi: 719 Eur.

Video Barcelona


Barcelona 17-19 Prill 2015

MTI TRAVEL | Udhetime Turistike | Oferta Turistike

 Pushimet e Veres 5 Nete ne Preveza Kliko ketu..>
Moske-Shen Petersburg Shtator 2015 Kliko ketu..>
 3 Kryeqytetet e Skandinavise Shtator 2015 Kliko ketu..>
Kalendari i tureve 2015 Kliko ketu..>

Regjistrohu

 Turi i Europes qendrore 8 dite, 399Eur Kliko ketu..>
 

Te gjitha turet

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4