Diele, Korrik 24, 2016
Festat e Nentorit 2013 - Udhetime Turistike

Festat e Nentorit 2013 - Udhetime Turistike (3)


Vleresojeni kete produkt
(2 votes)
Udhetim me autobuz ne Selanik29 Nentor - 1 Dhjetor. 20132 Nete/3Dite.109 euro/person, mengjes bufe  Dita 1:  Nisja heret ne mengjes me autobus per ne Selanik.  Duke parashikuar 2 – 3 ndalesa rruges per kafe ose dreke, mberritja ne Selanik ne mbremje, akomodimi ne hotel. Kalimi i pikes kufitare do te behet nga Kapshtica. Ne mbremje mund te shetisni ne qender te qytetit I cili zakonisht eshte plot gjalleri deri ne oret e vona te mbremjes. Darka e lire. Dita 2: Pas mengjesit ne hotel do te fillojme me viziten e qytetit te Selanikut. Selaniku, eshte qyteti i dyte i Greqise…
Modifikuar Premte, 22 Nentor 2013 18:54
109.00€
Persona - adulte:
Shtoje ne shporte
Vleresojeni kete produkt
(3 votes)
Riviera Franceze - Karnavalet ne Nice Datat 14 - 17 Shkurt 2014. 3 Nete/ 4 Dite. CMIMI 449 Euro/person Fluturim me Avion Tirane-Milano-Tirane.
Modifikuar Diele, 12 Janar 2014 18:02
449.00€
Persona - adulte:
Shtoje ne shporte
Vleresojeni kete produkt
(3 votes)
Festat e Nentorit ne PISA - FIRENCE - ROME 3 Nete/4 Dite.Cmimi  430 Euro. Fluturim me Avion Tirane-Pisa dhe Rome -Tirane, vizite me guide e qytetit dhe monumenteve, Vizite 2 Dite ne Firence dhe 2 Dite ne Rome. Dita 1: 28 Nentor Nisja me avion Tirane – Pisa 07.00. Mberritja ne aeroportin e Pises ne 08.40 Transferta per ne Pisa. Vizite  e sheshit te Mrekullive (Piazza dei Miracoli). Vizite nga brenda e katedrales, dhe me pas pagezimores dhe kulles se famshe te Pizes. Me tej do te nisemi per ne Firenze. Perpara akomodimit ne hotel do te behet nje ndalese…
Modifikuar Premte, 22 Nentor 2013 19:03
430.00€
Persona - adulte:
Shtoje ne shporte